הסעות לשדה התעופה וחזור,
כולל אפשרות לקבלת אורחים עם שילוט מתאים בשדה התעופה

 

הסעות לשדה התעופה בנוחות מלאה ואחריות ע"י חברת נתיבי אוויר

 

כאשר אתם מתכוננים לנסיעה לחו"ל לבטח תזמינו מראש מונית או רכב הסעה, במידה ואתם יותר מ-5 נוסעים. הדרך הנוחה והקלה ללא ספק, כאשר יש לכם למשל טיסת לילה מאוחרת או טיסת בוקר מוקדמת הינה להזמין שירות הסעות לשדה תעופה. גם אם שירות זה אינו זול, חשבו כמה יעלה לכם דלק ברכבכם הפרטי וכמה יעלה לכם החניון בנמל התעופה, התשובה כבר ידועה- הרבה יותר. היום, הסעות לנתב"ג ניתן למצוא בשתי דרכים: בשירותי מוניות רגילות או שירות של מוניות גדולות. המונית תאסוף אתכם מפתח ביתכם ותוריד אתכם בשערי הטרמינל. גם שירות לאנשי עסקים אשר נוסעים יחד לשדה התעופה וממנו, מתאפשר באמצעות רכב גדול ויוקרתי המיועד לעד 20 נוסעים. שירות זה, כולל גם הבאה משדה התעופה ועד לבית או לבית המלון ברכב פאר ונוח לנסיעה.

 

כדאי לבחור חברה אמינה שמציעה הסעות לשדה התעופה

כאשר אנו מתכוונים לחברה אמינה שמעניקה שירות הסעות לשדה התעופה, הכוונה היא לרכב מפואר, נהג מקצועי אשר יגיע בזמן ויעניק שירות אדיב לנוסעים, עזרה עם המזוודות ומחיר נוח וסביר בהתאם לסוג הרכב והשירות. נסיעה בהסעה של מוניות מרווחות או רכבים גדולים לשדה התעופה, הינה אפשרות נוחה במיוחד כאשר יש מטען כמו מזוודות של כמה אנשים הנוסעים יחד לחו"ל. על פי סקר שבוצע, ניתן לראות כי 40% מהנוסעים שיוצאים משדה התעופה בוחרים להזמין שירות הסעות. בנתב"ג עצמו, ישנן מוניות ורכבי הסעה היוצאים לכל מקום בארץ וישנו פיקוח קפדני על השירות שהן מעניקות לנוסעים הכולל: תקינות המונית, רמת הניקיון ושיפור מערכי הנסיעה.

 

פתרון נוח בהסעה לנתב"ג על פי צרכי הלקוח

ישנן משפחות היוצאות לנופש לחו"ל או כאלה שאפילו טסות למטרת רי לוקיישן. ייתכן כי למשפחות אלה יש גם ילדים קטנים הנוסעים עימן לחו"ל ולכן, יש צורך להזמין מראש כיסא לילד מיוחד כגון בוסטר שהוא למעשה כיסא בטיחות לילדים. אם משפחות אלה מתגוררות באזור השרון, לבטח הן יזמינו מוניות גדולות בשרון והמרכז. כשאר המשפחות ישוחחו עם חברת ההסעות בשיחת הטלפון הראשונה, השאלה הראשונה של נציג החברה יהיה באילו גילאים הילדים, בכדי להתאים את גודל וסוג הכיסא הבטיחותי הנכון לילדים. חשוב לציין, כי העלויות בין נסיעה לנתב"ג או חזרה ממנו אינן משתנות בכל החברות, כל עוד ההסעה מוזמנת מראש. יש לדעת מה המחיר שמציעות חברות המוניות וניתן לפעמים להתמקח. התחרות בין חברות ההסעות היא רבה וכדאי כי תנצלו זאת לטובתכם.

 

היתרונות של הזמנת שירות הסעות

אם הזמנתם מוניות גדולות לנתב"ג, היתרון הוא בנוחות, בזמן שיהיה מתאים להגעתכם לנתב"ג וכן, הנהג מכיר כל טרמינל, כך שתיידעו אותו כבר בכניסה לרכב, באיזה טרמינל עליו לעצור. אם מדובר על כמה חברים אשר בחרו לנסוע יחד, תהיה להם נסיעה מרווחת, נעימה ואיכותית במחיר ממש נמוך, כאשר כולם מתחלקים בתשלום ההסעה. גם בחזרה מהשדה כאשר אתם כבר מודיעים על תאריך זה מראש, ימתין לכם נהג עם רכב גדול ומרווח שיתאים ליותר מ-5 נוסעים. לבטח תהיו עייפים ותפקידו את הנסיעה הנעימה בידיו של נהג מיומן שעובד בתחום שנים.

 

יש לכם אירוע במקום רחוק? הזמינו שירות הסעות

אנשים רבים מוזמנים במהלך השנה לאירועים משפחתיים ולכן הם יארגנו לעצמם הסעות לאירועים כאשר מדובר על נסיעה מרוחקת ולבטח לא נעים לחזור בלילה ברכב לאחר שתייה מרובה. זו הסיבה כי שירות הסעות שיתאים גם לנסיבות אלה יהיה מתאים לצרכיכם. תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי תגיעו בבטחה לביתכם, באמצעות חברה מיומנת ומוכרת של הסעות שמחזיקה בצי של רכבים תקינים.

יש להזמין את שירות ההסעות הקרוב לאזור מגוריכם. למשל אם אתם גרים באזור תל אביב, תוכלו להזמין הסעות בתל אביב והסביבה, כך שההסעה תגיע בזמן שיתאים למרחק הנסיעה לאירוע שאליו אתם מוזמנים. הנהג באמצעות מכשיר הניווט יוכל לדעת באילו דרכים ניתן לנסוע על מנת שתגיעו בזמן, במידה וקיימים פקקים בדרך.

 

למצוא חברת הסעות אמינה

יש למצוא חברת הסעות אמינה, אשר מעניקה שירותי הסעות  ללקוחות רבים מזה שנים שחלקם הגדול אפילו נחשבים ללקוחות קבועים. אחת החברות המוכרות בתחום זה הינה חברת נתיבי אוויר אשר מעניקה שירותים בתחום.